Skype konsultatsioonid

 Toitumisalane Skype Konsultatsioon

 

 

Küsimustele vastu tulles on nüüd võimalus konsulteerida individuaalsetest vajadustest lähtuvalt läbi Skype, telefoni teel või teie kodus.   

 

Konsultatsioonile eelnevalt saadetakse teile maili teel tervist, elustiili, haigusi puudutav küsimustik. See on vaja täita ja tagasi saata vähemalt 3 päeva enne konsultatsiooni.  See võimaldab ette valmistada ja välja otsida teie tervist ja toitumist   puudutavat materjali ja vastata teile teie individuaalsusest lähtuvalt. Kui soovitakse toitumisalaseid soovitusi edaspidiseks, siis on enne konsultatsiooni vajalik täita 5 päeva toitumispäevikut (sh ka nädalavahetus).

 

Esimene konsultatsioon kestab 90 minutit ja me saame arutada olulisi küsimusi, mis tõstatuvad teie poolt vastatud küsimustikust ja aitavad joonistada terviklikuma pildi. Räägime ka, kuidas praktiliselt rakendada mingit sobivat programmi.  Seejärel esitan teile individuaalsed soovitused ja programmi, mis saadetakse mai teel 7 päeva jooksul peale konsultatsiooni. 

 

Järgnevad konsultatsioonid leiavad aset 4-6 nädalat peale esimest ja kestavad 60 minutit. Selle aja peale on juba märgata mingid muutused. Saab pöörata tähelepanu igale raskusele, mis on tekkinud ning saab teha tööd nende küsimuste kallal, mis on aja jooksul tekkinud. Kõik toitainelised muretsemised saavad selgituse ja saab arutada, millisel kiirusel ja kuidas toitumisprogrammi jätkata või muuta. 

 

Soovitav on võtta mitu konsultatsiooni, et saada paremaid tulemusi –ideaalis oleks hea konsulteerida seni, kuni olete endas kindel ja oma valikutega täiesti rahul st olete suuteline ise pea püsti oma teed käima ja eesmärke jälgima.  

Kogu teie poolt antav informatsioon on konfidentsiaalne.

 

Konsultatsioonide tasud: esimene kord 70 eur. Iga järgnev 40 eur.  Tasumine ülekandega või PayPal kaudu.  Kaugemale kui 20km sõidule lisandub transpordikulu.

 Mida hind sisaldab? 

- Konsultatsiooni 

- Aega, mis kulub teie individuaalsete probleemide ja küsimuste jaoks uuringute, materjalide tõlke tegemiseks. 

- Aega, mis kulub teie individuaalse programmi koostamiseks. Saadetakse maili teel. 

- Kuni 3 e-maili teel antud konsultatsiooni ehk vastuseid teie küsimustele. 

Märkus: Kui te tühistate konsultatsiooni peale minupoolset materjali otsimist ja kirjutamist, siis tagastatakse 50% konsultatsioonitasust. Tühistamisel 24 tundi enne konsultatsiooni toimumist, makstud tasu ei tagastata.  Võimalikud läbirääkimised.

 

Konsultatsioonile võib registreeruda [email protected] või telfoni 5187588 teel.