Ma lisan varsti täpsemalt. Tuleb selline ülevaatlik ja praktiline õppepäev. Loodetavasti tore ka:). Uusi muljeid ja infot on ka nii palju, et siin annab sellist täpset päevakava kokku panna: ühitame päikese ja südamekursuse, puuviljad ja rohelised lehed, elusa toidu ja elustiili meditsiini

84silleke at gmail dot com  registreerimine ja hind 20 eur, lapsed (kuni 13 aastani) tasuta.

Kohtade arv saab olema piiratu ca 15-20 inimest, väikesed lapsed juurde. Algus kell 11.00.

Kolm-neli kohta on veel:). Registreerimine lõpeb neljapäeval.

Räägime toidust (ja teeme süüa ja sööme ikka ka):

Kes me oleme ja mida oleme võimelised tegema oma triljonite keharakkudega? On nad puhtad, on nad terved ja kas nad on omavahel korrektses ühenduses? Kuidas on tunda ja kuidas näeb välja tõeline tervis? Palju aastakümneid me peaksime elama oivalise tervisega?
Tavateadus, mis püüab vastata neile ja teistele küsimustele, baseerub sellele, mis on levinud. Kuid see, mis on levinud ei tähenda seda, mis on loomulik. Ükski ülaltoodud küsimustest ei saa olla tavateaduse poolt tõeselt vastatud, kuna nende uuringute kese on alati suunatud inimestele, kes on standardsed ehk väga ebaloomulikud oma dieedilt ja elustiililt. Me ei saa kasutada oma potensiaali, kui me ei tea, mis me oleme, millest me oleme tehtud ja milles seisneb meie olemine.
Kui kord inimese organism on kaotanud sideme puhta elujõuga (mis hoiab keha tasakaalu kõrgemal tasemel), hakkab see väliselt tegema katseid tagasi saada oma täiuslikkust. Kuid muidugi ei leita seda ilma sisemust korrastamata.
 

Räägime päikesest:

PÄIKESE kiirgustest ja tema mõjudest, valgusest ja selle vajadusest inimesele, talveunest ja rändamisest, kasvamisest ja masendusest ning loomulikult päikesetoidu ja päikesejoogi suurepärasest toest meie kehadele. Päikesevaatmisest ja silmanägemisest. Lastest ja päikesest. Päikesevõtmisest ilma keemiliste kaitsevahenditeta. D vitamiinist – päikesevitamiinist jpm, tuletame ka meelde, mida igal aastaajal päike meile annab jpm 

Räägime südamest ja meie laste südamest:

Läheme veidi tagasi. Isegi täna, kus ameeriklased märgivad, et nad on püüdnud hävitada kogu maailma oma ameerikaliku dieediga, isegi täna on rahvusi, kes tunduvad olevat sellest pääsenud. Ei, need ei ole eestlased - need on sisemaa hiinlased, Paapua mägielanikud, Kesk-Aafrika hõimud ja Tarahumara indiaanlased Mehhikos. Kui te olete südamearst ja kavatseksite nende juurde tööle minna – siis unustage see. Jääksite tööta, võite hakata pliiatseid müüma. Neil ei ole südamehaigusi.