lKURSUS: ROHELISED LEHED KUI SUPERFOOD

 

Me kõik teame juba koolipingist, et inimene on osake elusloodusest, seejuures kõrgeltorganiseeritud elutalitlusega. Igaüks saab sündides kaasa teatud kapitali, mida nimetatakse terviseks. Sõltuvalt sellest, kuidas me seda kapitali käsutame, on juba 40-50. eluaastaks näha, kas inimene peab endast lugu või ta on selle kapitaliga mõistmatult ümber käinud, hoolimata eesseisvast „vanadus”põlvest.
Inimorganism on keerukas ja täpselt töötav biokeemiline laboratoorium, kus kõik elundid ja süsteemid on omavahel seotud.  

 Ma ei tooks eraldi välja meie ravimtaimi, ütleksin, et enamik meie ümber kasvavaid taimi on ravivad, toetavad, puhastavad, elujõudu andvad, energiat vahendavad. RAVIVATEL taimedel on vaieldamatud eelised. Nad toimivad aeglaselt, kuid kindlalt, aidates aegamööda taastada organismi rikutud tasakaalu. Kui taimedes on immuunsussüsteemi ülesehitajaid, mis hävivad 6-8 tundi peale korjamist siis, kes peaks olema korjaja? Millise üliloodusliku superfoodi leiad sa „poest” 6-8 tundi peale korjamist.
Meie "rohelisi abilisi" on väga palju, mina olen iga aastaga kasutanud neid järjest enam. Mitte ainult kummardudes maha, vaid vaadates ka üles puude juurde. Juurde – juurte juurde…

Kes me oleme ja mida oleme võimelised tegema oma triljonite keharakkudega? On nad puhtad, on nad terved ja kas nad on omavahel korrektses ühenduses? Kuidas on tunda ja kuidas näeb välja tõeline tervis? Palju aastakümneid me peaksime elama oivalise tervisega?

Tavateadus, mis püüab vastata neile ja teistele küsimustele, baseerub sellele, mis on levinud. Kuid see, mis on levinud ei tähenda seda, mis on loomulik. Ükski ülaltoodud küsimustest ei saa olla tavateaduse poolt tõeselt vastatud, kuna nende uuringute kese on alati suunatud inimestele, kes on standardsed ehk väga ebaloomulikud oma dieedilt ja elustiililt. Me ei saa kasutada oma potensiaali, kui me ei tea, mis me oleme, millest me oleme tehtud ja milles seisneb meie olemine. 

Kui kord inimese organism on kaotanud sideme puhta elujõuga (mis hoiab keha tasakaalu kõrgemal tasemel), hakkab see väliselt tegema katseid tagasi saada oma täiuslikkust. Kuid muidugi ei leita seda ilma sisemust korrastamata.

Kui rakud on blokeeritud võtmaks vastu elujõu elektromagnetilist voolu, hakkavad need rakud surema, nii nagu teiegi hakkate surema kui te ei saa hapnikku. Uued rakud sünnivad nii kaua kui kehas on piisavalt eluenergiat, kuid ka see protsess aeglustub ja keha muutub nõrgemaks. Niisiis, kuidas me saaksime taastada optimaalsed rakufunktsioonid? Esiteks peaksime eemaldama blokeeringud, mis on põhjustatud ebatervislikust toitumisest ja puhastama oma soolestikku.

Kaua võtab puhastumine aega? Kui sügav on saastatus? Kui kaua ehitatakse seda taas üles? Sa ei sa puhastada 30-40 aasta vanust keha kolme nädala ega isegi mitte kolme kuuga – kolme aastaga võid luua puhta edasimineku. Kuid ära lase ennast sellest heidutada, ole aus iseenda vastu. Sul võivad olla ka kohesed tulemused juba kolme kuuga ja sa tunnetad erinevusi.   
Kas selline imeline substants nagu eluvesi eksisteerib? Kui jah, siis kuidas on jäänud see meie ajal veel avastamata? Kas see ei võiks olla kõige silmnähtavamas kohas? -- Jah, see on olemas. Kuid sa ei leia seda Peruu aedadest ega ühestki teaduslikust laborist, ei neelates viimast supertoitu või toidulisandit.  

Puude juured on sügaval maa sees, tema oksad kerkivad taeva poole. Meie rahvas olevat alati hinnanud loodusravijate tegevust ja taimede väge. Apteekide arvu ja purkides olevate looduspuhaste toodete müügiarvu järgi, hindame antud hetkel pigem purgisildilt sõna „looduspuhas”, julgemata enda kõrvalt maast võimsamat ravimit-toetajat üles võtta.

KURSUSEL RÄÄGIME:

Pihlaka, tamme, kase, pärna, pöögi, kastani, kirsi, kuuse, männi, seedri, lehise, kadaka, paju, lepa, vahtra, saare, sarapuu, toominga, viirpuu, sõstarde  söödavatest pungadest-õitest-lehtedest, nende hämmastavate taimede energiast ja võimalustest, mida nad on valmis meile igaühele andma. Superjõust, mis paikneb ELUSATE lehtede-õite rohelsites-värvilistes rakkudes. Oska see üles leida, oska seda kasutada masinates toodetud toodete asemel. Vaatame, kui palju oomega 3 ja 6 rasvhappeid, valke ja suhkruid, süsivesikuid ja vitamiine, mineraale ja eluenergiat ennast on värskelt korjatud kohalikus päikselises rohelises lehekeses. Kehalt väga vastupidavad šimpansid tarvitavad aastas toiduks keskmiselt 117 erinevat taime – meie laiuskraadil kasvab metsas-aias ca 400 tervistavat taime – kui paljud neist on sinu tee- või toidulaual?

Õievee tegemine, hommikuse jõueliksiiri valmistamine noortest rohelistest lehtedest, päikesetee, roheline jook lastele puuviljadega,

Ühele inimesele hind etteregistreerimisel 26 EUR.  

Kursust viib läbi Sille – Sille on toitumisnõustaja, Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni liige. Vegetaarlane 8 aastat, toortoitlane teist aastat.

Kursus toimub 01. mail pühapäeval kella 11-15 Tallinna lähedal, Tuula külas

Grupi suurus 12-15 inimest (+ lapsed).

Registreerimine ja täpsem info Sille 51 87588 84silleke at gmail dot com