Kokakursus"kommid-küpsised puhtast elusast materjalist"
Kõige tervislikum ja sobivam on see toit, mis kasvab inimese elukohast 100 km raadiuses. Võib maiustada eksootilise puuvilja ja kakaoga, aga meie kehale on sobivaim kohalik toit. Maitsvad kommid-küpsised elusas kuumutamata olekus. Kuumutamata maiustused sisaldavad kõiki vajalikke ensüüme, on parimad lapsele, on vajalikud suhkru normaalseks ainevahetuseks. Tänapäeva kuumutatud ülitöödeldud maiustused poelettidel on keemiliste värvide, lisaainetega, keeruliste tootmisprotsesside tulemusena üheks põhjuseks hüppelisele diabeedi kasvule laste hulgas. Õpime uuesti vähese töötlemisega tegema kauneid ja maitsvaid maiustusi meest, sarapuupähklitest, õietolmust, kuivatatud mustikatest, pohladest, maasikatest, pihlakatest, viirpuumarjadest, päevalilleseemnetest. Vaatame kuidas vähese eksootilise lisandi näiteks šokolaadi või rosinate, datlite, pekaanipähklite lisamisega saab teha palju erineva kuju ja koostisega maiustusi. Sobivad nii päkapiku sussile, pidulauale, kingituseks. Enda valmistatud kommid jõulukingituseks.
 

Kommikursus:
o ... annab võimaluse taasavastada kohaliku mee ja õietolmu, kuivatatud marjad-puuviljad
o ... selgitab ja näitab KUIDAS neid maiustusi valmistatakse samuti ka MIKS neid peaks eelistama ja sööma
o …räägib enda valmistatud maiustuste energeetilisest väärtusest
Ühele inimesele hind etteregistreerimisel 400 krooni. Väikesed lapsed tasuta.
Kursust viivad läbi Sille – Sille on toitumisnõustaja, Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni liige. On valmistanud puhtast toorainest komme ja maiustusi 10 aastat. Toortoitlane teist aastat.

Lapsi vaatab kursuse ajal Raili (20 a) – Railil on suur kogemus oma õdede-vendade hoidmisel alates sündimisest. Samuti lapsehoidja töökogemus ja lastesünnipäevade korraldmise ning läbiviimise kogemus. Praegu töötab Raili lasteaias liikumisõpetajana ja õpib Tartus koolieelset pedagoogikat.

Kursused toimuvad 09.oktoobril laupäeval kella 12-16 Tallinnas ja 17.okt. pühapäeval Viljandimaal Morna külas.
Grupi suurus 12-15 inimest (+ lapsed).
Registreerimine ja info Sille 51 87588 sille84@hot.ee